-13%

ISKRA Сет штрафцигери со флексибилен додаток и клучеви ERO 58

– инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
– Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
– Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
– Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3


Достапност:

Нема на залиха

1,150.00 ден 999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • HTS-58 Сет шрафцигери:
  • Шрафцигер со прилагодливи додатоци
  • Додатоци:
  • инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6
  • Крст (Ph): 0/2 x 1/2 x 2/2 x 3
  • Торкс (Т): 10/15/20/25/27/30/40
  • Ѕвезда (Pz): 0/2 x 1/9 x 2/2 x 3
  • директно (SL): 3/4/2 x 5/2 x 6/7
  • Клучеви за преклопување (M): 5/6/7/8/9/10/11, 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 3/8, 7/16

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.