-13%

BOSCH Рачен пасатор MSM 14200

 • Боја : бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Дроби и мразOriginal price was: 2,620.00 ден.Current price is: 2,290.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Универзална сецкалка за стругање, сецкање и дробење на лук, зачини, сирење, месо, ореви и припрема на сосови
  за леб, десерти, меки пецива, храна за бебиња, кој го сочинуваат: горен дел и лонче,
 • Нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање,
 • Дроби и мраз
 • 2 чаши
 • Сите делови (освен горниот дел со моторот) се погодни за миење во машина за садови
 • Број на брзини за лесно ракување: 1
 • Ергономско обликуван дводелен шстапен миксер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.