-20%

INTEX Подлога за патека или за базен

– 8 парчиња во 1 пакување
– Сина боја
– Парчињата се вкрстуваат и се со димензии 50 x 50 x 1 cm (2 m²)


Достапност:

Нема на залиха

1,980.00 ден 1,590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Подлога за вашиот базен во форма на коцки од брендот ИНТЕКС
  • 8 парчиња во 1 пакување
  • Сина боја
  • Парчињата се вкрстуваат и се со димензии 50 x 50 x 1 cm (2 m²)
  • Овозможува екстра заштита и може да се користи како подлога за патека околу или до базенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.