-13%

INTEX Рачна пумпа 48см

– Висина: 48 cm
– Сертификат за стандард за квалитет: RWTUV


Достапност:

Нема на залиха

680.00 ден 590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Висина: 48 cm
  • Сертификат за стандард за квалитет: RWTUV

Пумпата е наменета за секакви производи на надувување како што се воздушни кревети, базени, балони, топки, душеци и сл.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.