-13%

INTEX Гумен чамец Explorer Pro 200

– Димензии (ДхШxВ): 196 x 102 x 33 cm
– Капацитет – 2 особи
– Со веслање
– Јаже за држење околу чамецот


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 2,980.00 ден.Current price is: 2,590.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии (ДхШхВ): 196 x 102 x 33 cm
  • Капацитет – 2 особи
  • Со веслање
  • Јаже за држење околу чамецот
  • Опрема: чамец, пластични весла, рачна пумпа Intex 68612
  • Дно на дување
  • Носивост до 120 кг
  • Сет за лепење
  • Сидро нема

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.