-15%

INTEX Ножна пумпа 28см

– Лесно напумпајте или издишете душеци, базени, топки со оваа пумпа
– Доаѓа со 3 додатоци за различни вентили за пумпање


Достапност:

Нема на залиха

530.00 ден 450.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Лесно напумпајте или издишете душеци, базени, топки со оваа пумпа
  • Доаѓа со 3 додатоци за различни вентили за пумпање

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.