-13%

INTEX Скимер за чистење делукс 33х20 см

– Се поврзува со вашата пумпа и гледајте како ефикасно работи
– Мрежестата корпа за ѓубре лесно се вади и се чисти
– Димензии: 33х20 см
– Потребно е да се поврзе на пумпа со минимум капацитет од 3000 л/ч


Достапност:

Нема на залиха

1,250.00 ден 1,090.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Ги фаќа прљавштините што плутаат по површината на водата уште пред да потонат на дното од вашиот базен
  • Се прикачува на ѕидот од базенот
  • Изработен од трајна полипропиленска пластика на која не и штетат хемикалиите во водата
  • Се поврзува со вашата пумпа и гледајте како ефикасно работи
  • Мрежестата корпа за ѓубре лесно се вади и се чисти
  • Димензии: 33х20 см
  • Потребно е да се поврзе на пумпа со минимум капацитет од 3000 л/ч

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.