-13%

INTEX Базен спортско игралиште

– Капацитетот на водата на 8 cm е 740 L
– Димензија на основата: 325x267x102 cm
– Погоден за деца постари од 3 години


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Сетот содржи фудбалска топка, топка за одбојка и бејзбол
  • Одличен за забава во двор каде нема базен, па сепак можете да се чувствувате како покрај вода, но сепак по желба можете да го користите и покрај базен и на плажа
  • Децата ќе го обожаваат, но и возрасните можат да се забавуваат
  • Капацитетот на водата на 8 cm е 740 L
  • Димензија на основата: 325x267x102 cm
  • Погоден за деца постари од 3 години
  • Предупредување! Погрижете се играта да се користи под постојан надзор на возрасен. Никогаш не го оставај детето без надзор. Немојте премногу да го надувате.
  • Чистете го со влажна ткаенина и не користете чистачи кои можат да го оштетат материјалот.
  • Складирајте го на суво и топло место.
  • Содржи мали делови и ризик од задушување.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.