-13%

INTEX Базен со сенка

– Детски базен Интекс со покрив
– Димензии 157x157x22 см
– За деца од 2 години +


Достапност:

Нема на залиха

2,520.00 ден 2,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Детски базен Интекс со покрив
  • Димензии 157x157x22 см
  • За деца од 2 години +

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.