-13%

INTEX Воздушен кревет за деца со пумпа

– Димензии: 1.07m x 1.68m x 25cm
– Внатрешни димензии: 71cm x 1.32m x 10cm
– Вклучена рачна пумпа и торба
– Безо пумпање и издишување


Достапност:

Нема на залиха

3,780.00 ден 3,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии: 1.07m x 1.68m x 25cm
  • Димензии на внатрешното душече: 71cm x 1.32m x 10cm
  • Вклучена рачна пумпа и торба
  • Безо пумпање и издишување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.