-14%

INTEX Душек со стреа 58292

– Дизајниран со две независни воздушни комори и јаже за поддршка
– Вклучува фластер за поправка за можни пори или пункции.
– Димензии се: 199×150 cm


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 10,400.00 ден.Current price is: 8,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Освојте ја плажата или базенот со оваа подлога за надувување со отстранлива ролна за сонце
 • Изработено од отпорен винил со димензии 199 cm во дијаметар и 150 cm во висина (вклучувајќи тенда)
 • Оваа подлога на надувување има полукружен потпирач за грб за поголема релаксација
 • Идеален е за 2 лица и издржува максимална тежина од 200 кг
 • Дизајниран со две независни воздушни комори и јаже за поддршка
 • Вклучува фластер за поправка за можни пори или пункции.
 • Димензии се: 199×150 cm
 • Крем во боја во комбинација со бела
 • Отпорна винилна основа дебела 0,4 mm и покрив од 100% полиестер
 • Кружниот душек на надувување има склоплив сончев покрив
 • Настрешницата има мрежестиот прозорец кој обезбедува проток на воздух и ја освежува внатрешната површина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.