-13%

INTEX Детски базен 58439

– Лесно се монтира, лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на Вашите најмили
– Димензии: 147x33cm
– Капацитет: 330L


Достапност:

Нема на залиха

870.00 ден 760.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • INTEX детски базен за Вашиот двор или градина со 3 прстени
  • Лесно се монтира, лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на Вашите најмили
  • Димензии: 147x33cm
  • Капацитет: 330L

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.