-13%

INTEX Фотеља на дување 68579

– Лесен и пренослив, одличен за кампување и патувања
– Плишан материјал мек на допир
– Димензии: 107 x 104 x 69 cm
– Тежина: 2.5 kg


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 2,010.00 ден.Current price is: 1,750.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Паметно и тактичко парче на мебел кое ќе стане вашето омилено место за релаксација и одмор
  • Изработено од високо издржливи и трајни материјали
  • Може да се користи и надвор и внатре
  • Лесен и пренослив, одличен за кампување и патувања
  • Плишан материјал мек на допир
  • Димензии: 107 x 104 x 69 cm
  • Тежина: 2.5 kg
  • Се пумпа со пумпа или компресор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.