-13%

INTEX Базен GREYWOOD 457Х122

– Димензии: 457х122 см
– Троен слој на SUPER-TOUGH ™ ПВЦ и обработен челик, отпорен на ‘рѓа и корозија
– SUPER-TOUGH ™ трислоен ПВЦ: еден внатрешен и еден надворешен слој со густ ПВЦ и еден среден слој во полиестер


38,520.00 ден 33,490.00 ден

Спореди

Опис

Базен Intex GREYWOOD 457Х122, со боја која дава ефект на дрво, армирана челична конструкција и покриена со нерѓосувачки слој. Базенот, вклучува и покривка, база за под базенот, скалило и пумпа за филтрирање.

И покрај големината, инсталирањето на овој базен никогаш не било полесно! Во неколку едноставни чекори и користејќи го вклучениот прирачник со детални упатства, можете лесно да го инсталирате. Следејќи ги упатствата чекор по чекор, базенот ќе биде подготвен за 45 минути. Сè што треба да направите е да ја поврзете пумпата за филтрација, да го пополните базенот и тој е подготвен за употреба!

Технички карактеристики Intex Pool 26742 Prism Frame Greywood:

  • Димензии: 457х122 см
  • Троен слој на SUPER-TOUGH ™ ПВЦ и обработен челик, отпорен на ‘рѓа и корозија
  • SUPER-TOUGH ™ трислоен ПВЦ: еден внатрешен и еден надворешен слој со густ ПВЦ и еден среден слој во полиестер
  • Боја: сива, ефект на дрво
  • Капацитет: 16.805 л на 90%

Базенот доаѓа со следниве додатоци:

  • Скала
  • Пумпа за филтрирање на вода од 3.785 l / h (препорачана за употреба со овој базен: 5/6 часа на ден)
  • Подлога што треба да се стави под базенот
  • Прекривка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.