-11%

HAMA Фото торба H 023139

 • Рамен внатрешен простор
 • Боја : Црна
 • Oтстранлива лента за околу врат
 • Сигурна заштита за апаратот



350.00 ден 310.00 ден

Спореди

Опис

 • Сигурна заштита за апаратот
 • Рамен внатрешен простор
 • Со отстранлива лента за околу врат
 • Carbon Style 60H
 • Боја : Црна
 • Внатрешни димензии (W x D x H ): 6,5 x 3 x 10,5 cm
 • Тежина : 65 g

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.