-12%

ХАМА Фото торба Eva H 084113

  • Складирање и трансфер на надворешен хард диск
  • Боја: црна
  • Модел: HDD
  • Водоотпорен материјалOriginal price was: 370.00 ден.Current price is: 325.00 ден.

Спореди

Опис

  • Складирање и трансфер на надворешен хард диск
  • Димензии (W x L x H): 12 x 5 x 18 cm
  • Модел: HDD
  • Боја: црна
  • Водоотпорен материјал koj штити од нечистотии и влага
  • Дополнителните прегради нудат простор за дополнителна опрема

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.