-12%

HAMA Фото торба Black Bird H 084127

  • За складирање и трансфер
  • Боја: Црна
  • Патент на три страни
  • Модел: HDD



340.00 ден 299.00 ден

Спореди

Опис

  • За складирање и трансфер на надворешен хард диск
  • Димензии (Ш x Д x В): 7.7 x 11.9 x 2 см
  • Боја: Црна
  • Патент на три страни
  • Модел: HDD
  • Материјал: најлон

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.