-11%

HAMA Фото торба Hilton H 106040

  • Боја : розе
  • Материјал : памук/полиестер
  • Погоден за камери и компактни дигитални фото апарати
  • Лента за на рамоOriginal price was: 230.00 ден.Current price is: 205.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја : розе
  • Материјал : памук/полиестер
  • Погоден за камери и компактни дигитални фото апарати
  • Лента за на рамо(одстранлив, прилагодлива должина)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.