-12%

KONCAR Машина за перење PR 107.AT01

– Капацитет (kg): 7
– Број на вртежи (o/min): 1000
– Максимална температура на перење (програм): 90°C (памук)
– Сигнал за протекување: +


Original price was: 17,850.00 ден.Current price is: 15,700.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: Бела
 • Капацитет (kg): 7
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Максимална температура на перење (програм): 90°C (памук)
 • Сигнал за протекување: +
 • Заштита за деца: +
 • Сигнал за отворена и заклучена врата: +
 • Сигнал за запушен филтер: +
 • Сигнал за низок притисок на вода: +
 • Сензор за надзор на пења: +
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza: +
 • Одложен старт: +
 • Температури °C: 20-30-40-60-90
 • LCD дисплеј: +
 • Inox барабан: +
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка (kWh/ciklus): 0,69
 • Потрошувачка на вода (lt): 45
 • Траење на стандарден програм (h:min): 3:28
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна снага (kW): 2
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Bruto/Neto тежина (kg): 57,5/56,5

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.