-13%

GORENJE Апарат за леб BM910WII

– Програма за леб без глутен
– Сад за мерење
– Лажичка за дозирање
– Моќност на грејачот: 550 W
– Димензии (ШxВxД): 21,8 × 29,7 × 29,2 cm


Original price was: 5,650.00 ден.Current price is: 4,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи
 • Број на садови за печење леб: 1
 • Број на спатули: 1
 • Нелеплив слој
 • Големина на лебот: 2
 • Избор на големина на лебот: 750 – 900 g
 • Контролно стакло
 • Број на oднапред дефинирани програми: 15
 • Програма за растење на тестото
 • Звучен сигнал
 • Функција за одржување на топлината
 • Продолжено печење и по прекин на електрична енергија
 • Копче за вклучување
 • Регулација на запеченоста на кората
 • LCD дисплеј
 • Бела
 • Автоматска подготовка на тесто
 • Програм за брзо печење
 • Програма за џем
 • Програма за јогурт
 • Програма за леб без глутен
 • Сад за мерење
 • Лажичка за дозирање
 • Гумена подлога на садот за поголема стабилност
 • Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
 • Моќност на грејачот: 550 W
 • Должина на приклучен кабел: 1,0 m
 • Димензии (ШxВxД): 21,8 × 29,7 × 29,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,8 × 34,2 × 34 cm
 • Нето тежина на апаратот: 3,5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 4,9 kg
 • Приклучна моќ: 550 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.