-12%

SENCOR Апарат за леб SBR 0770WH

– Голем LCD дисплеј и капак со прозорче
– Програма за подготовка на џемови и мармелади
– Тајмер до 13 часа


Original price was: 7,960.00 ден.Current price is: 6,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • 2 перки за месење за идеални резултати
 • Голем LCD дисплеј и капак со прозорче
 • Програма за подготовка на џемови и мармелади
 • Тајмер до 13 часа
 • 10 претходно сетирани програми за печење
 • 1 програм за џемови и мармелади
 • 1 програм за подготовка на тесто (за пица, багети, лепињи, крофни и слично.)
 • Максимален волумен на лебот 1200 g
 • 10 минути меморија во случај на немање на струја
 • 3 нивоа на печење на кората
 • Keep warm функција 60 минути по завршување на печењето
 • Нелеплив сад за печење и перки
 • Звучен сигнал за додавање на состојки
 • Чашка за мерење, лажица, метална кука за отстранување на перките
 • Моќност 800 W
 • Нелизгачки ногарки
 • Димензии (width x depth x height): 403 x 255 x 305 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.