-12%

SENCOR Апарат за правење леб SBR 1040WH

– Моќност: 550W
– Макс. капацитет: 900g
– Одложен старт
– Одржување на температура


Original price was: 6,650.00 ден.Current price is: 5,850.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност: 550W
 • Макс. капацитет: 900g
 • Одложен старт
 • Одржување на температура
 • Зачувување на податоци во случај на снемување на ел. енергија
 • Звучен сигнал
 • Нелеплива површина во садот
 • Прозорче за гледање во садот
 • 10 програми
 • Специјални програми: додаток за печење на кората, безглутенски леб, џем, ѓевречиња
 • Сад за мерење
 • Кука
 • Модла и лажичца
 • Бела боја
 • Пече и тесто за торти
 • Функција Keep Warm за одржување на топлината до 60 минути по завршеток на печењето
 • Избор од 3 нивоа на печење на кората и 2 големини на лебот
 • LCD дисплеј

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.