-11%

SENCOR Перка за месење леб SBX 003

  • Перка за месење на леб
  • Додаток за пекач SBR 1031WH280.00 ден 250.00 ден

Спореди

Опис

  • Перка за месење на леб
  • Додаток за пекач SBR 1031WH
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.