-12%

SENCOR Вертикален пеглач на пареа SSI 0850RS

– Моќност 1,200 W
– Високи перформанси на парниот систем со испуштање на 20 g/min
– Челична плоча
– Канистер за вода што се отстранува (волумен 260 ml)


Original price was: 2,490.00 ден.Current price is: 2,190.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност 1,200 W
 • Високи перформанси на парниот систем со испуштање на 20 g/min
 • Челична плоча
 • Канистер за вода што се отстранува (волумен 260 ml)
 • Drip-Stop функција за да не капе по алиштата
 • Вертикално пеглање и испуштање на пареа
 • Копче за континуирано испуштање на пареа
 • Брзо загревање до 30 seconds
 • Индикаторско светло кога пеглата е спремна за употреба
 • Auto Shut Off функција
 • Контрола на температура
 • Кабел кон не се заплеткува
 • Сад за полнење
 • Додаток четка за поцрвсти материјали
 • Додаток и за понежни ткаенини
 • Должина на кабел: 1.9 m
 • Димензии (Д×Ш×В): 153 × 110 × 272 mm
 • Тежина: 950 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.