-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 290.61.B Magnifica Evo

– Автоматски капучино систем
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


Original price was: 34,990.00 ден.Current price is: 30,790.00 ден.

Спореди

Опис

 • Тип на апарат – автоматски
 • LatteCrema System
 • Bean Adapt Technology систем за препознавање на зрната на кафе
 • MyMenu функција
 • Интегриран сад за млеко
 • Автоматски капучино систем
 • Моќност 1450 W
 • Капацитет на канистер за вода 1,8 l
 • Притисок 15 bar
 • Користи мелено кафе и во зрна
 • Интегрирана мелница
 • Капацитет за зрна кафе 250 g
 • Поставки за арома
 • Можност за припрема на две шољи кафе истовремено
 • Црна боја
 • Димензии (ŠxVxD) 24 x 44 x 36 cm
 • Тежина 9,4 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.