-12%

DE LONGHI Кафемат ECP 33.21.R

– Тежина (Kg): 4
– Волтажа / фреквенција (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
– Моќност (W): 1100
– Боја: Црвена


Original price was: 11,850.00 ден.Current price is: 10,430.00 ден.

Спореди

Опис

 • Тежина (Kg): 4
 • Волтажа / фреквенција (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
 • Моќност (W): 1100
 • Боја: Црвена
 • Автоматско исклучување
 • Прави еспресо и капучино
 • Систем за млеко
 • Филтер за 1 или 2 чаши
 • Држач за чашите
 • Димензии (wxdxh) (mm): 185x240x305
 • Максимална висина на чашите (mm): 130
 • Притисок (bar): 15
 • Отстранлив сад за капки
 • Отстранлив резервоар за вода
 • Индикатор за вода
 • Пакацитет на садот за вода (l): 1,1
 • Изработен од пластика
 • Работи со мелено кафе и со ESE падови за кафе
 • Број на филтри 3

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.