-12%

DE LONGHI Кафемат EC 230BK

– Боја црна
– Капацитет 1.0 l
– Притисок 15 bar
– Автоматско гаснење


9,530.00 ден 8,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја црна
  • Капацитет 1.0 l
  • Притисок 15 bar
  • Автоматско гаснење
  • Систем за правење пења од млеко
  • Филтер за 1 или 2 шољи кафе
  • Максимална висина на чашите 11 cm
  • Систем за собирање на капки кој може да се вади
  • Моќност 1100 W
  • Димензии 20.5 x 28.5 x 34.3 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.