-12%

DE LONGHI Кафемат Magnifica ECAM 22.115.B

– Моќност 1450 W
– Опција за поставување на одредена количина на кафе која се приготвува
– Може да прави и две кафиња истовремено
– Интегрирана мелница27,280.00 ден 23,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Автоматско правење на кафе
 • Моќност 1450 W
 • Опција за поставување на одредена количина на кафе која се приготвува
 • Може да прави и две кафиња истовремено
 • Интегрирана мелница
 • Капацитет на садот за вода: 1,8 l
 • Автоматско гаснење
 • Конусни камења на мелницата
 • 13 поставки за ситноста на кафето
 • Систем против калцификација
 • Сад за кафе 250 g
 • Макс. висина на чашите: 14,2 cm
 • Притисок 15 bar
 • За еспресо и капучино
 • Тежина 9 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.