-16%

KRUPS Кафемат DLG KP123B31

– Моќност:1340-1600W
– Притисок на пумпа 15 bar
– 0,8 l. резервоар за вода
– LED on/off индикатор


Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,899.00 ден.

Спореди

Опис

  • Кафемат
  • Моќност:1340-1600W
  • Притисок на пумпа 15 bar
  • 0,8 l. резервоар за вода
  • LED on/off индикатор
  • Автоматско исклучување за 5 мин

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.