-12%

BOSCH Кафемат TKA 3A031

 • Боја: бела /сива
 • Капацитет: 1,25 л
 • Сад за вода со вградена рачка
 • Приклучна сила: 900- 1100 W3,850.00 ден 3,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела /сива
 • Капацитет: 1,25 л
 • За 10 големи / 15 мали шољици
 • Прикажан пополнетост на садот
 • Стаклен сад со ароматски поклопец
 • Удобно управување: приказ на ниво на вода, променлив сад за вода
 • Сад за вода со вградена рачка
 • Флексибилен, заменлив филтер 1 х 4 со заштита од капење
 • Осветлен прекидач за уклучување / исклучување
 • Стаклен сад со ароматски поклопец
 • Намотување на кабел на апаратот
 • Плоча за одржување на топлина
 • Приклучна на сила: 900- 1100 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.