-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 220.20.W Magnifica Start

– Дисплеј
– Моќност 1450 W
– Капацитет на канистер за вода 1,8 l
– Притисок 15 bar


26,130.00 ден 22,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на апарат – автоматски
 • Дисплеј
 • Моќност 1450 W
 • Капацитет на канистер за вода 1,8 l
 • Притисок 15 bar
 • Користи мелено кафе и во зрна
 • Интегрирана мелница со 13 поставки за крупност на кафето
 • Капацитет за зрна кафе 250 g
 • Поставки за арома
 • Можност за припрема на две шољи кафе истовремено
 • Бела боја
 • Димензии (ŠxVxD) 35 x 24 x 44 cm
 • Тежина 8,8 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.