-12%

DE LONGHI Кафемат EC 685.BK Dedica

– Пумпа со притисок од 15 бари
– Термоблок
– Капучино систем: комибинира пареа
– воздух и млеко за идеално капучино


18,190.00 ден 15,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Луксузен Компактен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods)
 • црн
 • Пумпа со притисок од 15 бари
 • Термоблок
 • Капучино систем: комибинира пареа
 • воздух и млеко за идеално капучино
 • Филтер со дупло дно систем (DF double floor system)
 • Правење пена од млеко
 • 1.1л транспарентен резервоар
 • Подгревач за чаша
 • содржи 3 филтри 1x (ESE DF) и 1x (2 cups DF) и 1x (1cup DF)
 • Систем пртоив капење
 • Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш
 • Автоматско исклучување
 • 130W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.