-12%

BOSCH Вградна плотна PKF 645BB2E

– 21 cm зона за готвење која се проширува по потреба
– Челична рамка
– ReStart функција: ако нешто ви претече, плочата автоматски ќе се исклучи и вклучи на посоодветна сила
– Бројач со функција за исклучување на зона


24,140.00 ден 21,250.00 ден

Спореди

Опис

 • TouchSelect
 • 21 cm зона за готвење која се проширува по потреба
 • Челична рамка
 • ReStart функција: ако нешто ви претече, плочата автоматски ќе се исклучи и вклучи на посоодветна сила
 • Бројач со функција за исклучување на зона
 • Ring zone double: употребете ја вообичаено или со проширена зона за повеќе садови
 • 17 степени на моќност
 • Електронски програмски часовник со сигнал и опомена за секоја зона
 • QuickStop: брзо исклучување
 • Димензии (VxŠxD mm): 48 x 583 x 513
 • Приклучна моќ: 6.6 KW
 • Serie | 4

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.