-12%

BOSCH Вградна фурна HBA 573EB0

– 3D топол воздух: распределба на топлината на 3 нивоа истовремено
– AutoPilot 10: автоматски програми однапред подесени за храна
– Контрола преку LED дисплеј
– Автоматско самочистење со помош на пирулиза


52,280.00 ден 45,990.00 ден

Спореди

Опис

 • 3D топол воздух: распределба на топлината на 3 нивоа истовремено
 • AutoPilot 10: автоматски програми однапред подесени за храна
 • Контрола преку LED дисплеј
 • Автоматско самочистење со помош на пирулиза
 • Температура: 50 °C – 275 °C
 • Волумен: 71 l
 • Телескопски водилки со функција Stop
 • XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови
 • Ротационен регулатор
 • Електронски програмски саат
 • Приказ на моменталната температура
 • Халогенско осветлување
 • Разладен вентилатор
 • Решетка и универзален сад за печење
 • Ниска температура на вратата
 • Електронско заклучување на вратата
 • Сигурносна брава за деца
 • Сигурносно исклучување
 • Должина на кабел: 120 cm
 • 220 – 240 V
 • Моќност: 3.6 kW
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (VxŠxD): 595 mm x 594 mm x 548 mm
 • Димензии на нишата (VxŠxD): 585 – 595 x 560 – 568 x 550

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.