-12%

BOSCH Сецко MMR 08А1

 • Боја: бела / пастелно плава
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Моментално вклучување
 • Капацитет на садот за сечкање: 800 mlOriginal price was: 2,730.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела / пастелно плава
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Моментално вклучување
 • Пластичен сад од 800 мл, погоден за миење во машина за садови а може да се употреби и во микробранови печки
 • Универзален нож од инокс, погоден за миење во машина за садови
 • Многи брзо, прецизно сецкање и дробење меса, сирење, ораси, зелени листови и лук
 • Намотување на кабел на апаратот
 • Додаток за пасирање
 • Димензии (v x š x d): 200x200x270 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.