-12%

SENCOR Сецко SHB 4330

 • Боја: бела
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 230 W
 • Моментално вклучувањеOriginal price was: 2,240.00 ден.Current price is: 1,970.00 ден.

Спореди

Опис

 • Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук
 • Компактен и ергономски дизајн
 • Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати
 • Едноставно вметнете и притиснете го копчето за да започнете со сецкање
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 230 W
 • Боја: бела
 • Моментално вклучување
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.