-12%

BOSCH Сецко MMR 15A1

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Моментално вклучување
 • Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l3,970.00 ден 3,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
 • Моментално вклучување
 • Погоден за во микро
 • Нож за дробење мраз
 • Напон: 220-240 V
 • Должина на кабел: 120 см
 • 2 додатока (нож и дробилица)
 • Димензии на апаратот: 310 x 195 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.