-12%

SENCOR Сецко SCB 5100WH

 • Боја: бела
 • Стаклен сад од 1000ml
 • Моќност на моторот (max): 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн2,390.00 ден 2,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќен за сечкање на месо, овошје, зеленчук и други видови на храна
 • Исто така погоден за подготовка на  храна за бебиња
 • 4 титаниумски ножеви за намалена оксидација
 • Голем стаклен сад (капацитет 1 000 ml) погоден за миење во машина за садови
 • Едноставно вметнете ги состојките и притиснете го копчето за да започнете со сечкање
 • Безбедносен прекинувач
 • Моќност: 500 W
 • Компактен и ергономски дизајн
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.