-12%

SENCOR Сецко SHB 4310

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Моментално вклучување
 • Капацитет на садот за сечкање: 650 ml

 


Original price was: 1,960.00 ден.Current price is: 1,730.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
 • Универзален нож од инокс
 • Моментално вклучување
 • Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
 • Погоден за месо, сирење,зеленчук
 • Силиконска нелизгачка основа
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.