-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 1035TQ

– Flexi шмукалка за ќошови или тешко достапни места
– Највисока класа на енергетска ефикасност
– Тивка технологија 75 dB(A)
– Работен радиус 10 m (кабел 7 m)


5,640.00 ден 4,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Циклонска технологија
 • Двоен HEPA H13 филтер против алергени
 • Flexi шмукалка за ќошови или тешко достапни места
 • Највисока класа на енергетска ефикасност
 • Тивка технологија 75 dB(A)
 • Работен радиус 10 m (кабел 7 m)
 • XL Метална телескопска цевка
 • Сад за прашина од 1 литар
 • Хоризонтално поставување за заштеда на простор или за одмор при работа
 • Меки тркалца за заштита на подот и тивко поместување
 • Автоматски прибирач на кабелот
 • Електронско подесување на моќта
 • Димензии (length × width × height): 380 × 280 × 255 mm
 • Тежина: 2,57 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.