-13%

AHP Перач под висок притисок EASY

– Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi
– Макс. проток на вода: 370 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 1400 W


6,890.00 ден 5,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi
 • Макс. проток на вода: 370 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 1400 W
 • Напојување V/Hz 230 / 50
 • Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 6.7 кг
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.