-13%

ISKRA Батериска ножица за трева и ограда комплет со додатоци N0E 11ET 3.6

– Напон: 3,6V
– Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
– Вртежи во празно: 1000 / min-1


4,030.00 ден 3,499.00 ден

Спореди

Опис

  • Напон: 3,6V
  • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  • Вртежи во празно: 1000 / min-1
  • Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
  • Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
  • Додатоци за косење трева
  • Додатоци за сечење ограда

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.