-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 290.31.SB Magnifica Evo

– 5 рецепти поставени на машината со еден допир, вклучувајќи и долго и doppio+
– Лесно чистење и одржување во машина за садови
– Интегрирана мелница за кафе


Original price was: 30,380.00 ден.Current price is: 26,740.00 ден.

Спореди

Опис

 • Правете персонализирани пијалоци од кафе и млеко
 • 5 рецепти поставени на машината со еден допир, вклучувајќи и долго и doppio+
 • Лесно чистење и одржување во машина за садови
 • Интегрирана мелница за кафе
 • Димензии (wxdxh) (mm) 240 x 440 x 360
 • Тежина (Kg) 9.4
 • Пумпа (bar) 15
 • Капацитет на садот за зрна (g) 250
 • Капацитет на садот за вода (l) 1.8
 • Енергетска класа А
 • Макс. висина на чаша (mm) 140
 • Моќ (W) 1450
 • Топли пијалоци Espresso / Coffee / Long / Doppio+
 • Aroma функција
 • Можност за подесување на должината
 • Контролен панел со меки копчиња
 • Twin Shot
 • Можност за употреба на филтер за вода
 • Можност за програмирање на тврдината на водата
 • Можност за употреба на веќе смелено кафе
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.