-12%

SENCOR Блендер SBL 7550SS

– Две шишиња од 0,6 L
– Шишињата се отпорни на удари и BPA Free TRITAN (PCTG)
– Една 0,9 L стаклена тегличка за блендирање
– 6 сечила од медицински челик со титаниумска навлака кои се отстрануваат


5,990.00 ден 5,270.00 ден

Спореди

Опис

 • Автоматски блендер
 • Две фабрички поставени програми 45/60 секунди:
  SOFT за лесни коктели (Овошје / Зеленчуци)
  HARD (Овошје / Зеленчуци) со тврда кора или внатрешност
 • Две шишиња од 0,6 L
 • Шишињата се отпорни на удари и BPA Free TRITAN (PCTG)
 • Една 0,9 L стаклена тегличка за блендирање
 • 6 сечила од медицински челик со титаниумска навлака кои се отстрануваат
 • Спречуваат губење на ензимите и витамините, смалувајќи ја оксидацијата на смутито
 • Anti-Slip ногарки за висока стабилност
 • Моќност: 800 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.