-12%

BOSCH Блендер MMB 6141B

– Моќен мотор: 1200 W, 30.000 вртежи во минута
– Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
– Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри


Original price was: 6,580.00 ден.Current price is: 5,790.00 ден.

Спореди

Опис

 • MMB6141B e блендер од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута
 • Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки
 • Ножеви ProEdge со систем EasyKlick: совршени резултати и лесно чистење благодарение на ножеви од не’рѓосувачки челик произведени во Германија
 • Бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри
 • Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна
 • Моќен мотор: 1200 W, 30.000 вртежи во минута
 • Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
 • Две поставки за брзина и пулсна функција
 • Pulse funkcija: работи како пулс
 • Мерица на садот (максимум 1500 ml)
 • Лесно се чисти: деловите што може да се мијат во машината за садови (капак, додаток за притискање)
 • Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.