-12%

SENCOR Блендер SNB 4303BK

 • Боја: црна
 • Моќност на моторот (max): 1000 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Волумен на садот: 2 сада(1 л 0,8 л)Original price was: 5,599.00 ден.Current price is: 4,930.00 ден.

Спореди

Опис

<!–

style=”float: right;”

–>

  • Боја: црна
  • Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења .
  • Може да се мие во машина за садови
  • Висококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниум
  • Должина на приклучен кабел : 1.2 m
  • Тивка работа (SilentPower)
  • Моќност на моторот (max): 1000 W
  • Работи на напон од 220-240 V,50-60Hz
  • 2 сада за блендирање (1 л 0,8 л)
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.