-12%

SENCOR Блендер SBL 2208RS

 • Боја: бела / розева
 • Моќност на моторот (max): 300 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3лДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,760.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Идеален за подготовка на свежо овошје, коктели,супи,бебешка храна,сосови,супи.
 • Моќност на моторот (max):300 W
 • 2 сада со волумен : 0,6л и 0,3л
 • Садовите освен за блендирање служат и за транспортирање на смудито
 • Капаците се со вградена помошна цевка, оневозможуваат потурање со сокот.
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Шишињата ,капаците и ножевите може да се мијат во машина за садови
 • Ножевите се од висококвалитени нерѓосувачки челик од титаниум:
  -оневозможуваат загуба на витамините
  – штитат од оксидација на нутри смудито
 • Работи на напон од: 220-240V,50-60H
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.