-20%

ISKRA Бензиска моторна пила PN-3800-6

– Бензиска моторна пила
– Зафатнина на моторот: 37,2 cm3
– Номинална излезна моќност: 1,2 kW


Достапност:

Нема на залиха

8,690.00 ден 6,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Бензиска моторна пила
 • Зафатнина на моторот: 37,2 cm3
 • Номинална излезна моќност: 1,2 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • 3000 вртежи во мин. при слободен тек
 • 310 ml резервоар за гориво
 • 210 ml резервоар за моторно масло
 • 355 mm должина на меч
 • Погонски чекор: 9,525 mm (3/8″)
 • Нето маса: 4,5kg
 • Бруто маса: 6kg
 • 2 година гаранција
 • Димензии на кутија: 425 (Д) x 245 (Ш) x 300 (В)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.