-13%

AHP Перач под висок притисок 5.0 TWIN BLUE CLEAN

– Макс. работен притисoк: 160 bar / 2300 psi
– Макс. проток на вoда: 850 лит/час
– Макс. температура на вода: 50˚Ц
– Јачина на мотор: 2700 W


Original price was: 27,600.00 ден.Current price is: 23,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Макс. работен притисoк: 160 bar / 2300 psi
 • Макс. проток на вoда: 850 лит/час
 • Макс. температура на вода: 50˚Ц
 • Јачина на мотор: 2700 W
 • Наппјуваое V/Hz: 230 / 50
 • Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
 • Димензии во мм (ДхШхВ): 449х388х895 мм
 • Должина на кабел: 5 м
 • Должина на црево: 8 м
 • Тежина на перачот: 14.6 кг
 • Дополнителни елементи: моталка за црево
 • TSS (TotalStop SYSTEM)
 • Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.