-13%

BOSCH Дувалка на лисја и усисувач UniversalGardenTidy

– Моќност на мотор: 1800W
– Променлива брзина на стуење на воздух 165 до 285 кm/h
– Проток на воздух: 560m3
– Ниво на бучава: 99dB (A)


Original price was: 8,200.00 ден.Current price is: 7,120.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност на мотор: 1800W
 • Променлива брзина на стуење на воздух 165 до 285 кm/h
 • Проток на воздух: 560m3
 • Ниво на бучава: 99dB (A)
 • Тежина (дувач на лисја) 3,4 кг.
 • Тежина (усисувач) 4,7 кг.
 • Кеса за прихват: 45L
 • Вентилатор изработен од метал
 • Намалување на количинатана лисја 12:1
 • Обем на испорака: Лента за рамо со постава, картон
 • Гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.